• -5%
  • Obniżka
Hydroidea Zestaw Ekologiczny Ogród – EcoGarden Set EcoBio Stim, EcoGerm Soil oraz EcoBio Spray
40100

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    79 punktów lojalnościowych!

Cena:

83,16 zł
79,00 zł Oszczędzasz: 4,16 zł

Compare now Compare list is full

Hydroidea Zestaw Ekologiczny Ogród – EcoGarden Set EcoBio Stim, EcoGerm Soil oraz EcoBio Spray

Zestaw Ekologiczny Ogród został stworzony z myślą o tych, którzy szukają naturalnej alternatywy dla chemicznych środków ochrony roślin. W skład zestawu wchodzą trzy produkty oparte wyłącznie na składnikach naturalnych. Z potrójną siłą ograniczają choroby bakteryjne i grzybowe roślin, odstraszają szkodniki, odżywiają rośliny i zapewniają im prawidłowy wzrost. Dzięki temu podnoszą wydajność plonów i pomagają wydobyć prawdziwe piękno z roślin. W efekcie otrzymujesz zdrowe i smaczne warzywa i owoce bez stosowania chemii! Zestaw starcza na długo – wszystkie produkty to koncentraty do użycia po rozcieńczeniu z wodą. W skład zestawu wchodzą:

300 ml EcoBio Stim – ekologiczny nawóz
Zawiera wszystkie niezbędne pierwiastki i pożyteczne bakterie. Odżywia rośliny, zapewnia im prawidłowy wzrost i podnosi naturalną odporność. Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe.

100 ml  EcoGerm Soil – bakterie do gleby
Zawiera pożyteczne mikroorganizmy w dużym stężeniu. Odbudowuje warstwę próchniczą gleby i zapobiega jej wyjaławianiu. Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe roślin. Poprawia żyzność i strukturę gleby.

100 ml EcoBio Spray – ekologiczny oprysk
Zawiera ekstrakt z czosnku i papryki chili. Odstrasza szkodniki i ogranicza choroby bakteryjne i  grzybowe. Stymuluje wzrost, owocowanie i kwitnienie roślin. Do naturalnej ochrony roślin, owoców i warzyw.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Hydroidea Zestaw Ekologiczny Ogród – EcoGarden Set

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii