FEMANGA WASSERBLÜTEN DEAKTIV Preparat do zwalczania glonów 1kg
AQ-M359

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    62 punkty lojalnościowe!

Cena:

62,99 zł

Compare now Compare list is full

FEMANGA WASSERBLÜTEN DEAKTIV Preparat do zwalczania glonów 1kg

Duża ilość glonów występuje najczęściej wiosną i bez środków zaradczych będą one występować w do jesieni. W miesiącach zimowych w większości stawów ogrodowych jest wysoka obfitość składników odżywczych. Potem, gdy na wiosnę warunkach oświetleniowych są lepsze, następuje szybki rozrost glonów A (mikroalg). Z rosnącymi temperaturami rozwój ten może mieć katastrofalne skutki dla mieszkańców stawu ogrodowego. W ciągu dnia, mikroalgi produkują tlenu, a w nocy może to doprowadzić do jego przesycenia, jednak mikroalgi mogą przetworzyć go ponownie a to może doprowadzić do zaniku tlenu powodując śmierć mieszkańców stawu. Z Femanga Wasserblüten Deaktiv można przeciwdziałać temu efektowi w bezpieczny sposób.

 

Dozowanie:

  • 1000 ml wystarcza na 15000 litrów wody. Przy pierwszym użyciu 2 x tygodniowo 100 g na 1500 litrów wody w stawie.
  • Wprowadź Wasserblüten Deaktiv w proszku do konewki i napełnij ją wodą i wprowadź zawartość równomiernie do stawu. Dobry przepływ wody zapewnia szybki rozkład.
  • Kolejne dawki 1 x tygodniowo 100 g do 1500 litrów wody w stawie. Poprawę widoczności zauważymy w większości przypadków już po tygodniu.
  • Gdy w stawie woda jest już oczyszczona stosujemy regularne dawki 1 x tygodniowo 100 g do 5000 litrów wody, by zapobiec nawrotom.

 

Stałe stosowanie jest bezpieczne, ponieważ jest to produkt naturalny, bez żadnych środków chemicznych.
 
1000 g - wystarcza na 15.000 litrów

Komentarze
Napisz swoją opinię

FEMANGA WASSERBLÜTEN DEAKTIV Preparat do zwalczania glonów 1kg

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii