• Nowy
OASE Zestaw gąbek zapasowych do BioPress 6000/10000 Kompletny zestaw oryginalnych wkładów do filtra
15564
4010052155647

Czas wysyłki: 8-12 dni robocze

Otrzymasz    124 punkty lojalnościowe!

Cena:

124,40 zł

Compare now Compare list is full

OASE Zestaw gąbek zapasowych do BioPress 6000/10000 Kompletny zestaw oryginalnych wkładów do filtra

Dla zestawów BioPress 6000/8000 i 10000/12000. Serce filtra to jego gąbki filtracyjne - zwłaszcza ten zestaw gąbek filtracyjnych, który na niewielkiej przestrzeni łączy niebieskie i czarne gąbki. Czarne gąbki filtracyjne posiadają najdrobniejsze właściwości filtrujące, podczas gdy niebieskie są bardziej grube. Oznacza to, że w zależności od prędkości przepływu wody, w gąbkach zatrzymują się zarówno najmniejsze, jak i większe cząsteczki, usuwane z wody stawowej. Jednak nie tylko wykonują one klasyczną filtrację, ale także zapewniają bakteriom filtracyjnym odpowiednie warunki życia. Ta mała biologiczna oaza w gąbkach filtracyjnych przyczynia się do przekształcenia powstałych toksyn w stawie: w niebieskich gąbkach substancje toksyczne są przekształcane w nieszkodliwe, ale stymulujące wzrost glonów substancje (nitryfikacja), które z kolei w czarnych gąbkach przekształcane są w naturalnie występujące gazy (denitryfikacja).

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Oase Zestaw gąbek zapasowych do BioPress 6000/10000

Napisz swoją opinię