MAXSPECT katalizator aktywator (5 sztuk) Przeznaczony do Nano-Tech Anaerobic Block
MAXS-008
6971764810577

Czas wysyłki: 2-4 dni robocze

Otrzymasz    50 punktów lojalnościowych!

Cena:

50,00 zł

Compare now Compare list is full

MAXSPECT katalizator aktywator (5 sztuk) Przeznaczony do Nano-Tech Anaerobic Block

Katalizator Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block to wymienna część innowacyjnego medium filtracyjnego, jakim jest Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block. Działa przez 2 miesiące. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Przeznaczony do akwariów słodkowodnych i morskich.

Cechy produktu:

  • Katalizator do Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block
  • Umożliwia denitryfikację w akwarium
  • Działa przez dwa miesiące
  • Podlega wymianie
  • Do stosowania w akwariach słodkowodnych i morskich
  • W komplecie 5 sztuk
  • Oryginalne opakowanie
MAXSPECT katalizator aktywator do Nano-Tech Anaerobic Block (5 sztuk)
MAXSPECT katalizator aktywator do Nano-Tech Anaerobic Block (5 sztuk)

Zasada działania nowoczesnych oczyszczalni ścieków opiera się nie tylko na czysto fizycznym eliminowaniu zanieczyszczeń, ale także na pracy miliardów pożytecznych bakterii, które usuwają z wody nadmiar związków azotowych. Jest to szczególnie ważne gdy woda wraca do środowiska i trafia do sieci wodociągowej. Występujący w oczyszczonej wodzie nadmiar azotynów i azotanów może być szkodliwy dla przyrody i dla nas samych. Firma Maxspect wykorzystała tę technologię tworząc unikatowe medium filtracyjne przeznaczone do akwariów morskich i słodkowodnych. 

Maxspect Nano-Tech to seria specjalistycznych wkładów, które tworzą doskonałe siedlisko dla pożytecznych bakterii. Wykonane z wielką dbałością bloczki z opatentowaną porowatą strukturą są odporne na działanie wody i przetestowano je w akwariach oraz oceanariach na całym świecie.

Maxspect Anaerobic-Block to wyprodukowany przy użyciu zastrzeżonej technologii wkład filtracji biologicznej, który umożliwia powstanie warunków beztlenowych, koniecznych do rozwoju anaerobowych bakterii denitryfikacyjnych. 

Przy zastosowaniu wyjątkowego wkładu Anaerobic-Block, będziesz mógł w prosty i skuteczny sposób usunąć azotany z wody. Blok to idealne siedlisko dla bakterii, takich jak Paracoccus denitrificans, Pseudomonas spp., Nitrosomonas spp. i wiele innych. W procesie denitryfikacji przetwarzają one azotany w cząsteczki azotu, które uwalniają się do atmosfery. Maxspect Anaerobic-Block składa się z dwóch dopasowanych do siebie bloczków, między którymi umieszcza się katalizator. Dzięki temu wewnątrz wkładu możliwa jest denitryfikacja. 

Katalizator ma formę perforowanej płyty o unikalnej strukturze. Jest idealnie dopasowany do wnętrza Anaerobic-Block. 

Wymiana wkładu jest niezwykle prosta, po usunięciu starej płytki wystarczy we wnętrzu posiadanego bloku umieścić nowy katalizator i taki zestaw zamontować w filtrze. Zgodnie z zaleceniami producenta katalizator należy wymieniać co 2 miesiące.    

Z powodzeniem możesz go stosować zarówno w akwarium słodkowodnym, jak i morskim.

W skład kompletu wchodzi:

  • Katalizator denitryfikacji do Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block 5 szt.
  • Oryginalne opakowanie
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

MAXSPECT katalizator aktywator do Nano-Tech Anaerobic Block (5 sztuk)

Napisz swoją opinię