Ferka ROSETTA Nawóz dla roślin w kapsułkach 50 szt
FERKA019

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    77 punktów lojalnościowych!

Cena:

77,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Ferka ROSETTA Nawóz dla roślin w kapsułkach 50 szt

Rosetta jest to nawóz w postaci kapsułki pod korzenie przeznaczony dla roślin akwariowych. Został on opracowany specjalnie dla roślin rozetowych (Żabienice, Kryptokoryny) jak również trawnikowych (Eleocharis, Glossostigma itp.) i Blyxy. Rosetta zapewni roślinom w Twoim akwarium soczyste i żywe kolory, mocny i zdrowy system korzeniowy jak również zagwarantuje bujny wzrost.

Kapsuły Rosetta oprócz kompletnego nawożenia makroelementowego i mikroelementowego zawierają biostymulatory, które stymulują krzewienie i zmniejszają stres roślin po przycięciu. Rosetta to drobny proszek zapakowany w kapsułkę, która rozpuszcza się w czasie krótszym niż 15 minut od momentu zaaplikowania w podłoże i od razu zaczyna nawozić rośliny.

Rosetta sprawi, że uprawa wielu wymagających roślin stanie się dla Ciebie prosta. Rosetta przeznaczona jest dla roślin zielonych jak również czerwonych. Kapsułki najlepiej i najwygodniej umieszczać w podłożu przy pomocy pęsety. Jeśli posiadamy w akwarium grubą warstwę podłoża nie należy wtedy umieszczać kapsułek głębiej niż 10 cm. Rosettę należy aplikować w podłoże co około 4-5 tygodni. Kapsułki Rosetta pozwalają na nawożenie obszaru o średnicy 12 cm.

 

Dzięki stałej współpracy posiadamy nawozy z długą datą ważności. Gwarancja świeżości i skuteczności.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Ferka ROSETTA Nawóz dla roślin w kapsułkach 50 szt

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii