KORDON Betta Tabs 4 Tabletki uzdatniające wodę w akwariach z bojownikami 4 sztuki
39106

Czas wysyłki: 24 godziny


KORDON Betta Tabs 4 Tabletki uzdatniające wodę w akwariach z bojownikami 4 sztuki

Musujące tabletki o błyskawicznym działaniu przeznaczone do uzdatniania wody dla bojowników

  • Usuwa chlor i chloraminę
  • Usuwa materię organiczną i brzydki zapach
  • Usuwa amoniak
  • Buforuje pH do neutralnego 7,0
  • Dostarcza elektrolity
  • Detoksykuje metale ciężkie

 

Betta Tabs to proste w użyciu tabletki poprawiające jakość wody w niewielkich akwariach z  rybami z rodziny Betta do około 10l. Kontrolują zapach i toksyny. Preparat sprawia, że woda wodociągowa staje się bezpieczna dla wszystkich bojowników – wystarczy użyć jedną tabletkę tygodniowo! Jedna tabletka usuwa szkodliwe dla ryb pierwiastki i substancje występujące w wodzie wodociągowej takie jak: amoniak, chlor, chloramina, toksyczne organiczne odpady oraz metale ciężkie. Co więcej, każda tabletka korzystnie wpływa na zdrowie twoich ryb zapewniając tworzenie się śluzu na ich ciele oraz dostarczając im niezbędnych elektrolitów.

 

ZALETY

  • Brak ryzyka rozlania wody - bezpieczne i łatwe w użyciu suche tabletki
  • Łatwe do stosowania przez dzieci
  • Łatwe do odmierzania

 

Sposób użycia

Zmierz, jaką ilość wody należy uzdatnić: napełnij akwarium wodą używając miarki lub czystej butelki po wodzie mineralnej. Użyj czegoś, co będzie mogło pełnić rolę naczynia do odmierzania wody. Wrzuć do środka tabletkę i zalej wodą kranową, Gotowe! Dozowanie: przed wpuszczeniem ryb, użyj 1 tabletki na każde 2 litry świeżej wody. Zaczekaj aż tabletka rozpuści się w wodzie, tabletka zaczyna musować natychmiast po wrzuceniu sprawiając, że woda staje się bezpieczna dla ryb. Po 5 minutach możesz wpuścić ryby. Tabletka nie rozpuści się do końca, chroniąc ryby przed toksynami. Zaleca się cotygodniową podmianę 20% wody. Woda przed podmianą powinna być przygotowana w pomieszczeniu z bojownikiem, aby miała tą samą temperaturę. Świeżą wodę można przygotować odpowiednio wcześniej w butelce po wodzie mineralnej używając 1 tabletki na około 2 litry wody lub mniej. Jeżeli nie możesz wykonać podmiany wody w tym tygodniu dodaj tabletkę bezpośrednio do akwarium z bojownikiem, wracając do regularnych podmian wody w następnym tygodniu.

 

UWAGA:

Preparat przeznaczony do akwarium, nie do spożycia przez ludzi. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą. W przypadku połknięcia udać się do lekarza.

Komentarze

Napisz swoją opinię

KORDON Betta Tabs 4 Tabletki uzdatniające wodę w akwariach z bojownikami 4 sztuki

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii