• -30%
  • Obniżka
Złota rybka (carassius auratus) Poduszka maskotka ryba 50 cm
GP-175822
5905279175822

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    45 punktów lojalnościowych!

Cena:

64,30 zł
45,01 zł Oszczędzasz: 19,29 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64,30 zł

Compare now Compare list is full

Złota rybka (carassius auratus) Poduszka maskotka ryba 50 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 50 cm

 

Złota rybka to najbardziej popularna i łatwo rozpoznawalna ryba słodkowodnych akwariów. Jest przedstawicielem szeroko rozpowszechnionej rodziny karpi (Cyprinidae), które były hodowane selektywnie w Chinach już tysiąc lat temu dla efektownego ubarwienia. Złota rybka może przybierać różne kształty, rozmiary i kolory. Ze źródeł historycznych wiadomo, że złote rybki były symbolem szczęścia i dobrobytu dla różnych społeczeństw i kultur. Dodatkowo nasza złota rybka spełnia życzenia

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Złota rybka (carassius auratus) Poduszka maskotka ryba 50 cm

Napisz swoją opinię