Lista produktów marki ADA

80 produktów

Wyświetlono 1-24 z 80 produktów

Marka ADA (AQUA DESIGN AMANO) to renomowana japońska firma, wiodąca na rynku profesjonalnych produktów przeznaczonych do akwarystyki roślinnej. Właścicielem i twórcą marki jest fotograf i mistrz akwarystyki Takashi Amano. W jej ofercie znajdują się między innymi światowej klasy w zakresie jakości nawozy, podłoża, oświetlenie, narzędzia, czy też systemy CO2. Dzięki produktom marki ADA projektowanie, a następnie realizacja efektownych podwodnych ogrodów w stylu japońskim stają się zdecydowanie prostsze i osiągalne nawet dla początkującego akwarysty.

Produkty marki ADA to piękne akwarium, które z powodzeniem stworzysz samodzielnie

Marzy Ci się efektowne, bajecznie kolorowe, przyciągające formą i strukturą akwarium w stylu japońskim? Możesz w prosty i szybki sposób przeobrazić się w prawdziwego aqua designera i stworzyć taki podwodny świat, o jakim zawsze marzyłeś. Właśnie dzięki produktom marki ADA.

ADA to także znakomita propozycja dla osób profesjonalnie zajmujących się projektowaniem i tworzeniem podwodnego świata roślin. Naturalne kompozycje, znakomicie sprawdzające się nawet w przypadku niewielkich zbiorników wodnych, stanowią idealny element dekoracyjny zarówno dla przestrzeni domu, jak i biura. A wysokiej jakości produkty marki ADA pomogą stworzyć każdy podwodny krajobraz.

ADA – produkty inspirowane naturą

Produkty marki ADA to bezpośrednie nawiązanie do natury, jej inspiracje i sięganie po to, co sprawdzone i naprawdę skuteczne. Dzięki takim rozwiązaniom otrzymujesz asortyment w postaci między innymi nawozów, podłoża, suplementów witaminowych, a także pożytecznych mikroorganizmów, które wyróżniają się wysoką jakością i naturalnym pochodzeniem.1