Neon Innesa (paracheirodon innesi) Poduszka maskotka ryba 53 cm
GP-175969

Czas wysyłki: 3-4 dni


Neon Innesa (paracheirodon innesi) Poduszka maskotka ryba 53 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 53 cm

 

Neon Innesa (Paracheirodon innesi) – niewielka kolorowa ryba z dorzecza Amazonki. Ze względu na łatwość hodowli oraz spektakularne kolory Neon stał się bardzo popularny w szeroko pojętej akwarystyce. Ryby te mają spokojne usposobienie , lubią przebywać w stadach dlatego zaleca się trzymanie ich w obsadzie minimum 6-10 sztuk. Warunki środowiskowe to miękka i stosunkowo ciepła ( 20-26 stopni Celsjusza ) woda. Nie są wybredne jeśli chodzi o pożywienie , zazwyczaj stosuje się rozdrobniony miks suchych karm wzbogacany o pokarm pochodzenia zwierzęcego np. ochotka.

 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Neon Innesa (paracheirodon innesi) Poduszka maskotka ryba 53 cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii